Arama:

Çağdaş Ambalaj  Tic. Ltd. Şti 2011 yılında ambalaj sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Günümüze kadar geçen 9 yıl içerisinde bir çok makine ve teçhizat yenilemeleri yaparak, değişen sektör dinamiklerine ayak uydurmanın ötesinde, kendisini onların hep bir adım önünde konumlandırmış ve hizmet kalitemizi arttırma bilinci ile hareket edip müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.


Dünya standartlarını yakından takip eden Çağdaş Ambalaj  , yeni makine yatırımlarında her zaman sektörün değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak müşterilerine daha esnek çözümler üretebilmektedir. B&C Çağdaş Ambalaj dünya standartlarındaki modern üretim tesislerinde yeniliklere açık ve müşterilerine güven veriyor.


Firmamız ambalaj filmleri üretiminde kullandığı OPP BOPP , CPP , PET , PVC ALÜMİNYUM FOLYO , satışı yapmaktadır. Satış yaptığımız ürünlerin tamamı A sınıfı kalitedir. 8 renk ve 6 renk Tamburlu Flexo Baskı ile Gıda ambalajları, Tekstil ambalajına gibi birçok sektör ürünlerinde baskı hizmeti vermektedir.

WhatsApp
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
BC Çağdaş Ambalaj
Merhaba size nasıl yardımcı olabirim ?