Arama:


Vizyon ve Kalite Politikamız


Yıllar Süren Çalışmalar Sonucu Oluşturduğumuz Kalite Yönetimi felsefesini benimsemek, Ambalaj sektöründe farklı üretim tekniklerini uygulamak, Müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamak, Müşteriye beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmet anlayışı ile kalite ve uygulamak ve Müşterilerin tercihlerinde, kalite ve maliyet yönünden yıllar Süren Çalışmalar ve güçlü sektör tecrübesi ile sektörde ilk sırada olmak, lider olmak
Türkiye ve 25 ülkeye ihracat yapmaktayız, Ambalaj sektöründe, ve yönetim anlayışında dinamik, kendini yenileyen, marka ve firma olmaktır. Sektörün hedeflediği vizyona ulaşmak. Üstlendiği misyonu yerine getirmek, daha iyi hizmet ve memnuniyet için kaliteli ürünler üretmek.


Misyon


Faaliyetde bulunduğumuz Ambalaj sektöründe sahip olduğumuz teknolojimiz ve eğitilmiş iş gücümüz ile sürekli kaliteli ve en iyi çözümleri yaratmak, Müşteri beklentilerine uygun, kaliteli ürünler sunmak her sürecinde israfı yok eden, çağdaş bir kuruluş olmaktır.

Sorumluluk bilinci ile detaylara dikkat eden. Yüksek moral gücüne sahip, müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünleri en yüksek kalite standartların uygun olarak zamanında teslim eden.Müşteri memnuniyeti sahibi sadık müşteri kitlesi oluşturmaktır.

WhatsApp
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
BC Çağdaş Ambalaj
Merhaba size nasıl yardımcı olabirim ?